Belfry Roku - głosowanie

Dziś w naszej szkole odbyło się głosowanie do plebiscytu Belfry Roku.

Tegoroczne kategorie:

Sokole Oko

Nauczyciel posiadający bardzo wyostrzony zmysł wzroku. W grę może wchodzić tak zwany "szósty zmysł". W bojowych warunkach szkolnych najczęściej przydaje się wzrok. Widzi wszystko, co się dzieje w klasie. Widzi to, czego uczniowie woleliby, by nie zauważył. Nie mówiąc już o odpisaniu czegoś na sprawdzianie.

Lustereczko

Podobno nie szata zdobi człowieka. Ale jak cię widzą, tak cię piszą. Ten szyk, ten krok, ta sylwetka, ta uroda - rodem ze świata mody, niczym francuska Bą-Bom. Miss lub mister naszej szkoły.

Anielski Spokój

Ten człowiek ma nerwy ze stali, nic ani nikt nie jest w stanie wyprowadzić go z równowagi, zawsze zachowuje zimną krew, to mistrz wewnętrznej harmonii i nie wybucha nawet przez uczniowskie - nie zawsze odpowiednie zachowania.

Szwajcarski Zegarek

Działa dokładnie, niezawodnie i bez żadnych opóźnień. Jest zawsze punktualny. Ba! Nawet szybciej niż trzeba.

Bratnia Dusza

Każdy z nas trochę się obawia tego „nowego”. Może to być strach przed nowymi przedmiotami i nowymi nauczycielami. Aż nagle wśród tylu zapracowanych osób pojawiła się ta jedna, jedyna. Nauczyciel, który jest przyjacielem uczniów.

Luzak Roku

Nauczyciel, którzy potrafi swoim postępowaniem rozładować napiętą sytuację i powoduje, że świat staje się znośniejszy. W swobodniejszy sposób podchodzi do rozwiązywania spraw trudnych.

Kosa Roku

Nauczyciel, który pyta co lekcję, gruntownie sprawdza naszą wiedzę, jest pogromcą nieuków, na którego lekcjach serca biją szybciej i jest tak cicho, że słychać każdy szelest.

Komik Roku

Czy to na zajęciach czy na przerwie nauczyciel, który sypnie od czasu do czasu jakąś złotą myślą, żartem lub powiedzeniem. Jego wypowiedzi są błyskotliwe, nietypowe i oryginalne. Wesoły, o dużym poczuciu humoru.Nauczyciel, którego słychać wszędzie, a uśmiech nie schodzi mu z twarzy.

Nauczyciel roku

Jedna z najważniejszych nagród Gali Belfrów.
Nie trzeba tłumaczyć kim jest ta osoba.

Wyniki w czerwcu 🙂