Rada Rodziców dziękuje

Drodzy Uczniowie, Rodzice, Grono Pedagogiczne i Dyrekcjo,

Dziękujemy za Ten Rok. Za współpracę. Życzliwość. Porozumienie.

Mamy nadzieje, że mijający rok szkolny 2023/2024 pokazał, że wszystko jest możliwe jeśli tylko włoży się odpowiednią ilość pracy i współpracy. Działając jako Rada Rodziców udało Nam się zrealizować:
  • Jarmark Bożonarodzeniowy, którego dochód przeznaczyliśmy na zakup gofrownic, dzięki którym można się cieszyć przepysznymi goframi podczas najróżniejszych imprez w szkole,
  • Bal Walentynkowy "Serce dla dzieciaków", którego część dochodu pozwoliła na stworzenie świetlicy dla dzieci starszych,
  • Pierwszy Dzień Wiosny, gofry, popcorn i nagrody w konkursie talentów,
  • Świetlicę dla klas 4-8 oraz zadbanie o obsługę tej świetlicy
  • współorganizować Festyn z okazji Dnia Dziecka, gofry, tatuaże, malowanie twarzy, obsługa przy dmuchańcach.

Dziękujemy wszystkim, którzy wspierali nas w naszych działaniach.
  • Pani Beacie Dobrowolskiej oraz uczennicom Zuzannie Zjawin z kl. 5a i Lenie Zynek z kl. 7b, które wykonały mural miasto Sulechów w Świetlicy klas 4-8
  • Panu Bartkowi Gielniak - autor graffitti w Świetlicy
  • Drukarni Silver i Panu Tomaszowi Jóźwiak za wykonanie i podarowanie napisu Strefa Chillout w Świetlicy klas 4-8
  • Pani Annie Zwiahel za stworzenie piosenki i filmu "Świetlica"
  • Anonimowemu Darczyńcy, który podarował nowe skórzane i tapicerowane fotele oraz skórzaną sofę do świetlicy

Firmom:

• Drukpex
  • Mc24euro.pl
  • ProfileQuest

Za udzielone wsparcie i rabaty.

Jeszcze raz Wszystkim Darczyńcom usług i nagród podczas Balu Walentynkowego.

Wszystkim, którzy skorzystali z naszego zaproszenia i bawili się na balu Walentynkowym. Zapraszamy za rok! 🙂

Każdej osobie, która zakupiła ciasta i rękodzieła w czasie Jarmarku. Wszystkim Rodzicom, którzy poświecili swój czas i przekazywali ciasta na w/w imprezy.

Mamy nadzieję, że nasz zapał i zaangażowanie dostrzeżecie i będziemy mogli w kolejnym roku liczyć na jeszcze większą współpracę z Wami Rodzice. Bo razem możemy więcej! A zależy nam, aby naszym dzieciom pobyt właśnie w tej szkole pozostawił dobre wspomnienia. Stąd nasze wysiłki, aby wesprzeć szkołę w działaniach, by jeszcze lepiej funkcjonowała, a w niej i nasze dzieci.

Życzymy Wszystkim udanych wakacji i do zobaczenia we wrześniu 🙂

Rada Rodziców Szkoły Podstawowej nr 2 w Sulechowie